Proje Ortaklarımız

Üye Olun

E-posta:

Sitemize üye olarak bizden haberler alın.

İstanbul Buluşmaları 2011 sizin için ne ifade ediyor?


"Kültürler arası iletişim açısından faydalı olduğunu düşünüyorum. Eğlendirici ve bilgi vericiydi."

Kenan Akdoğan / Arapgir

"İstanbul Buluşması benim için çok güzeldi. Bugünden sonra daha dikkatli olacağım. Kültür Elçisiyiz bu yüzden her alanda, her konuda duyarlı olmak zorundayım. Görev yaptığım ilçede 30 civarı tarihi eser olduğu için daha çok duyarlı olmak zorundayım."

Hamdi Boyraz / Battalgazi

"ÇEKÜL Vakfı, daha önce tanımadığım fakat şimdi adından saygı ile söz ettiğim bir vakıf. Tüm çalışmalarını kutluyor, başarılar diliyorum. İstanbul Buluşması’ndan müthiş keyif aldım. Yeni tanıştığım arkadaşlarımla iyi bağ kurmak keyif vericiydi."

Harun Özaydınlı - Bitlis

"İstanbul Buluşması’nın öğrenciler açısından verimli geçtiğini düşünüyorum."

Saniye Koçan / Bursa

"İstanbul Buluşması’nın çok güzel, yerinde bir çalışma olduğunu, ÇEKÜL Vakfı’nın önemli bir proje üzerinde çalıştığını düşünüyorum."

İlhami Yorulmaz / Boyabat

"Vakfın çalışmalarının heyecan ve umut verici olduğunu düşünüyorum. Bu etkinliklerin ve eğitimlerin devamını diliyorum."

Özlem Güzelharcan / Edirne

"Gönüllü eğitimcilerinizin nezaketleri, pozitif ve hümanist yaklaşımlarından çok etkilendim. 17 yıllık öğretmenlik deneyimlerine rağmen onları gözlemlediğim sürede çok şey öğrendim. Özellikle onlara teşekkür ederim. Çok nazik ve güler yüzlüydüler. Enerjileri mükemmel. İnşallah pes etmezler. Vakfın yaptığı çalışmaların çok anlamlı olduğunu düşünüyorum."

Volkan Ateş / Enez

"Özellikle pırıl pırıl gönüllülerinizi kutluyorum. Ben böyle bir gönüllülük görmedim. Ancak çabalarınız ve çabalarımız güzel dünyamızı yok etmeye kararlı iktidar sahiplerini kararlarından vazgeçirmeye yetecek gibi görünüyor. Ama bir deniz yıldızı da biz atmaya devam edeceğiz denize
Yeni insanlara kapalı ve yorgun olmama rağmen bir delik bulup sızdı bazıları içime. Boğazın içinde duygusal olmaya zorluyor insan kendini. O kadar yorgunluğa rağmen. Başka vesileyle gelip yapamadıklarımı da yapmak isterim ama Ayasofya, Dolmabahçe ve Kabataş müthiş. Çocuklarımızın coşkusu ve mutluluğu da ayrıca umutlandırıyor insanı."

Birol Güler / Gazipaşa

"İstanbul Buluşması oldukça etkin, verimli, eğitici, bilgilendirici idi."

Tahir Ergençoğlu / Ödemiş

"Özverili bir çalışma, tebrik ediyorum. Harika!!!"

Sadi Güler / Side

"Gönüllülük esasına dayandığından olsa gerek her şey büyük bir özveri içerisinde yapılıyor. Emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyorum. Organizasyon için büyük emek verilmiş. Çalışmaları yürüten arkadaşların güler yüzlü ve sabırlı oluşu dikkatimi çeken en can alıcı nokta. Her şey için sonsuz teşekkür ederim."

Bahri Oktay / Side

"Çalışanların tamamı yapılan etkinliklerde istekli ve gönüllüler. Her konuda bize gereken yardımı yaptılar. Üç günlük süre içerisinde çok başarılı bir etkinlik olduğunu düşünüyorum."

Ogün Başer / Şahinbey

"ÇEKÜL Vakfı’nın çok iyi organize olan bir kuruluş olduğunu düşünüyorum. İstanbul’da organize olarak vakit geçirmek keyifliydi."

Orhan Demirkol / Yalvaç

"Vakfın özellikle çocukların yaşadığı kenti çeşitli özellikleriyle fark ettirmesini önemli buluyorum. İlk gün dinlendik, ikinci gün tarihi yerleri gezerek eğlendik, üçüncü gün iyi anılarla beraber İstanbul’u terk edeceğiz."

Çağlar Karlıdağ / Zile

"ÇEKÜL Vakfı’nın Ülkemizin sonsuz kültür çeşitliliğini tanıtma ve kültürlerin kaynaşmasını sağlama hakkında çok önemli işlere ve başarılara imza attığını düşünüyorum. Yapılan etkinlik ve geziler sayesinde çok değişik kültürleri tanıdık. Yurdumuzun çeşitli yörelerinden gelen öğrenciler ve temsilciler sayesinde ülkemizin kültürü hakkında daha da bilgi sahibi olduk."

Buket Fatma Yılmaz / Altınova

"Çalışma, kültürü tanıtmada en önemli, sorumluluğun (bizim kentimizde) bizde olduğunu düşündürttü."

Füsun Tekpınar / Altındağ

"Süpersiniz! Organizasyonda ufak tefek aksaklıkları görmezden geldiğimizde, gayet içten ve samimi insanlarla birlikte olduk. Müthiş yerler ve eserleri gördük."

Selçuk Duman / Akdağmadeni

"Çalışmaları çok yararlı buluyorum. İnanın bir öğrenci olarak bu etkinliklerde yer almayı ne kadar çok isterdim. Kültürler arası alışveriş, değerlerimizin farkına varmak, kendinden sonrakilere kalıcı eserler bırakabilmek için iyi bir eğitim almak, bu ve buna benzer düşüncelerin öğrencilerde uyandığını düşünüyorum. ÇEKÜL eğitimcilerinin çok sıcak ve içten ilgilerini söylemeden geçemem tabi ki. Bu 3 gün çok güzel ve farklıydı. Öğrencilerimin çok güzel bilgi ve izlenimlerle Adana’ya döneceğine ve anlatacakları çok şey olduğuna inanıyorum. ÇEKÜL eğitimcileri ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum."

Ş. İrfan Şimşek / Adana

"ÇEKÜL Vakfı çalışmalarının hem öğretmenler hem gönüllü eğitmenler hem de öğrenciler için çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Farklı kültürel özelliklerini, Kültür Elçileri ile paylaşmak eminim herkese yeni bakış açıları kazandırmıştır. Çok güzeldi, her şey için büyük gayret sarf edilmiş olduğu belli. Herkesin emeklerine teşekkürler."

Gül Çelebi / Adana